Koszyk: (pusty)
Darmowa dostawa od 500zł
do kasy suma: 0,00 zł
Czytaj na blogu

Jak poprosić o świadkowanie?

Jak poprosić o świadkowanie?

Planowanie ślubu to czas pełen radości i wzruszeń, ale także wielu decyzji do podjęcia. Jedną z ważniejszych kwestii jest wybór osób, które będą świadkami na waszym ślubie. To świadkowie będą towarzyszyć Wam w ślubnych przygotowaniach, pomogą w wyborze stroju, a także będą świadkami składanej przez Was przysięgi, a ich podpisy znajdą się na dokumentach ślubnych. Warto poświęcić trochę czasu na to, aby poprosić o świadkowanie w sposób oryginalny i niezapomniany.

 

Pudełko z prośbą o świadkowanie

Jednym z oryginalnych sposobów, aby poprosić o świadkowanie, jest przygotowanie specjalnego pudełka z prośbą o to, aby osoba, do której propozycję kierujemy, została naszym świadkiem. W pudełku możemy umieścić np. list z prośbą, słodkości, butelkę wina, personalizowane elementy, takie jak koszulki czy kubki z napisem "Czy zostaniesz moim świadkiem?" "Czy zostaniesz moją świadkową"?" itp.

W naszej Pracowni znajdziecie drewniane  pudełka skierowane zarówno do przyszłego świadka jak i do świadkowej. Różne motywy graficzne, możliwość humorystycznej personalizacji zarówno na wieczku jak i wewnątrz pudełka oraz umieszczenie imienia na prezencie to ogromne zalety tego produktu. 

 

Personalizowany prezent - prośba o świadkowanie

Innym ciekawym sposobem na to, aby poprosić o świadkowanie jest przygotowanie personalizowanego prezentu, np. spersonalizowanej biżuterii, wisiorka, spinek do mankietów czy bransoletki.

Taką biżuterię można zapakować do spersonalizowanego pudełka albo dołączyć do woreczka z puzzlami z prośbą o świadkowanie.

 

Zaproszenie z prośbą o świadkowanie

Jeśli wolisz bardziej klasyczne rozwiązania, możesz przygotować personalizowane zaproszenie z prośbą o świadkowanie i wręczyć je osobiście lub wysłać pocztą. Zaproszenie może być wydrukowane na pleksie przezroczystej, satynowej, lustrzanej. Można na nim umieścić osobiste słowa i prośbę, aby osoba, do której je kierujemy została naszym świadkiem. Do zaproszenia można wybrać drewnianą podstawkę.

 

Propozycja podczas wspólnego wyjścia

Jeśli chcesz, aby moment prośby o świadkowanie był bardziej spontaniczny i nieformalny, możesz zaproponować osobie, której chcesz złożyć propozycję, byście razem wybrali się na wspólne wyjście np. na kawę lub drinka. Podczas takiej rozmowy, po prostu poproś swojego przyjaciela lub przyjaciółkę, by został twoim świadkiem. Możesz wręczyć mu butelkę wina w skrzynce na wino z pleksowym frontem, na którym będzie widniało zapytanie o świadkowanie. Motyw graficzny może być spójny z Twoimi zaproszeniami.

 

Wspólna niespodzianka

Jeśli chcesz, aby moment prośby o świadkowanie był dla twojego potencjalnego świadka niespodzianką, możesz przygotować wspólną niespodziankę np. zorganizować wspólny wyjazd lub kolację i w trakcie tego wydarzenia złożyć propozycję. Warto przygotować jakiś element, który będzie symbolizował świadkowanie, np. specjalny kubek, biżuterię- wszystko opakowane w personalizowane pudełko z prośbą o świadkowanie.

Kontynuując poprzednią myśl, jeśli zastanawiasz się jak poprosić o świadkowanie - warto zastanowić się nad pomysłem na wspólną niespodziankę, która będzie jednocześnie prośbą o świadkowanie.

Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji:

 

 1. Niespodziankowy weekend wakacyjny
  Zaproponuj swojemu potencjalnemu świadkowi wspólny weekendowy wyjazd. Może to być krótki wypad do miasta, w którym oboje chcielibyście się przespacerować i zobaczyć ciekawe miejsca, lub krótkie wakacje w ustronnym miejscu. Podczas wyjazdu, na lub kolacji, możesz złożyć swoją prośbę o świadkowanie.
 2. Wspólny dzień w SPA
  Jak najlepiej poprosić przyjaciółkę o bycie świadkowa? Zorganizuje wspólny dzień lub wypad do spa. Podczas zabiegów i relaksu przy muzyce, możesz złożyć prośbę o bycie twoją świadkową.
 3. Kolacja w ulubionej restauracji
  Zaproponuj swojemu potencjalnemu świadkowi kolację w waszej ulubionej restauracji. Podczas smacznej kolacji, możesz złożyć swoją prośbę o świadkowanie, np. w formie specjalnego menu z napisem "Czy zostaniesz moim świadkiem?".
 4. Wspólny koncert
  Jeśli oboje lubicie muzykę, zaproponuj swojemu przyszłemu świadkowi wspólny wyjazd na koncert ulubionego zespołu lub artysty. Podczas wspólnego słuchania muzyki i świetnej zabawy, możesz złożyć prośbę o bycie twoim świadkiem.
 5. Wspólne wyjście na aktywności na świeżym powietrzu
  Jeśli lubicie aktywność fizyczną i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zaproponuj swojemu przyjacielowi wspólne wyjście na rower, wspinaczkę, kajakarstwo, czy wycieczkę po górach. Podczas takiej aktywności, możesz złożyć swoją prośbę o bycie twoim świadkiem.

Podsumowując - wybierając prezenty dla świadków - warto postawić na produkty personalizowane.  Wręczacie je bliskiej osobie, bo taką właśnie wybieracie do tej ważnej roli. Będzie jej miło jeśli zobaczy na pudełeczku, skrzynce na wino swoje imię. Przyszły świadek będzie wiedział, że postarałeś się - zamówiłeś coś wyjątkowego, personalizowanego, dedykowanego specjalnie dla niego- poczuje się doceniony i na pewno Ci nie odmówi.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium