Koszyk: (pusty)
Darmowa dostawa od 500zł
do kasy suma: 0,00 zł

Nie ma Cię w internecie - nie istniejesz! Znasz to powiedzenie? Jeśli jesteś właścicielem marki, z pewnością je słyszałeś, a co więcej - doskonale rozumiesz. 

W świecie rynku konsumenta musisz dołożyć wszelkich starań, aby dać się poznać klientom i przyciągać ich do siebie. W końcu o taką samą uwagę walczy grono Twoich konkurentów. Właśnie dlatego oferujemy Ci eleganckie tabliczki “znajdź nas” social media, które pomogą w rozwoju Twojej marki!

Tabliczki social media  - co to jest?

Tabliczki social media to tabliczki informacyjne, zawierające logo serwisów społecznościowych oraz odnośniki w postaci QR kodów do profilów na tych platformach.

Możesz je umieścić wszędzie tam, gdzie z największym prawdopodobieństwem dostrzegą je Twoi klienci - na przykład w siedzibie firmy (biurze, poczekalni, przy wejściu), czy na stanowisku podczas targów branżowych.

Zadaniem takich tabliczek z nazwą konta social media i przekierowującymi na daną stronę QR kodami jest zachęcenie klientów i potencjalnych partnerów biznesowych do zapoznania się z firmą w mediach społecznościowych i podjęcia interakcji.

Jakie są korzyści z używania tabliczek social media?

Tabliczki z nazwą konta, logo kanału social media i kodem QR to znakomita forma promocji. Dlaczego?

To łatwy dostęp do informacji o Twojej firmie - wystarczy, że klient weźmie telefon w dłoń i zeskanuje kod, a wyświetli mu się strona docelowa - właśnie ta, o którą ci chodziło! Może to być profil na Facebooku czy Instagramie, konto na TikToku, czy strona firmy w katalogu Profil Firmy w Google.

Jeśli klienci zaczną częściej odwiedzać Twoje kanały social media, prawdopodobnie wzrośnie zaangażowanie społeczności internetowej Twojego biznesu - klienci będą częściej włączać się w dyskusje, komentować i lajkować publikowane treści, czy dzielić się się swoją opinię na temat Twoich produktów, usług lub marki.

Umieszczenie tabliczek w widocznych, dobrze dostępnych miejscach, pozwoli na zwiększenie świadomości marki. Dzięki temu klienci będą bardziej rozpoznawać logo firmy - dzięki temu zapamiętają i będą rozpoznawać markę w przyszłości.

Oferta

Nasza pracownia oferuje wykonanie tabliczek według Twoich preferencji. Personalizacja produktu daje możliwość wyboru koloru pleksy, koloru lustrzanych napisów, a także wybranie jednego z kilku wariantów nagłówka (które stanowi wezwanie do działania). W zależności od wybranego rozmiaru tabliczki, możesz umieścić na niej dwa lub cztery odnośniki do platform.

Chcesz, abyśmy zrealizowali dla Ciebie inny personalizowany produkt? Napisz do nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium