Koszyk: (pusty)
Darmowa dostawa od 500zł
do kasy suma: 0,00 zł

Pudełko życzeń - tu emocje przeplatają się z elegancją, a wspomnienia z wyjątkową formą ich przekazania. Nasze pudełko z życzeniami dla dziadków to nie tylko prezent, ale przede wszystkim skarb, który jest wypełniony miłością, szacunkiem i nieskończoną wdzięcznością.

Zamknij swoje uczucia w pudełku życzeń dla babci i dziadka

Jak często mówisz, że kochasz? To najpiękniejsze słowa na świecie! Niech otulają serca Twoich dziadków nawet wtedy, gdy nie ma Ciebie blisko. Zamknij je na lustrzanej pleksie - w pudełku życzeń dla babci i dziadka może znaleźć się jedna z naszych propozycji albo Twoje osobiste życzenia.

Gust i elegancja

Nasze drewniane pudełka z życzeniami dla dziadków są niezwykle eleganckie. Wykonane z białego drewna, z lustrzano-złotym napisem na wieczku, będą nie tylko prezentem, ale i prawdziwą ozdobą, która może trafić w zaszczytny kącik pamiątek rodzinnych. 

To nie wszystko! 

Wyobraź sobie ich twarze, kiedy otworzą to pudełko i zobaczą w środku zdjęcie swoich ukochanych wnuków! Pudełko życzeń ze zdjęciem to prawdziwy klejnot, który wywoła uśmiech na twarzy najbliższej Ci osoby i doda blasku każdemu dniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium