Koszyk: (pusty)
Darmowa dostawa od 500zł
do kasy suma: 0,00 zł

Księga gości weselnych to jedna z najpiękniejszych ślubnych pamiątek. Wypełniona osobistymi, szczerymi życzeniami wywoła uśmiech Pary Młodej, a po czasie będzie stanowić miłe wspomnienie pełne wzruszenia. Weselna księga gości to świetna propozycja upominku, jaki świadkowie mogą podarować Parze Młodej przed zaślubinami oraz atrakcyjna forma urozmaicenia weselnej zabawy.

Księga gości weselnych - wyjątkowa pamiątka dla Pary Młodej

Ślub i wesele to ważne i wyjątkowe wydarzenie dla każdego. Nic więc dziwnego, że nowożeńcy chcą na długo zachować te chwile. Dla utrzymania miłych, wzruszających wspomnień warto wyposażyć się w personalizowaną księgę wpisów weselnych, w której każdy z zaproszonych gości będzie mógł pozostawić życzenia, zabawny wpis lub ciepłe pozdrowienia dla Młodej Pary. Co prawda każda ceremonia zaślubin kończy się składaniem życzeń przed urzędem, kościołem lub w sali weselnej, jednak te chwile bywają ulotne, zwłaszcza, że w tym dniu nowożeńcy są pełni emocji i stresu. Księga gości weselnych pozwala Parze Młodej wrócić do wyjątkowych chwil, na nowo przeżywając jeden z najważniejszych dni w ich życiu. 

Księga gości weselnych - dopasuj model do pozostałych ślubnych dekoracji

Weselna księga gości jest nie tylko rozczulającą pamiątką, ale może również pełnić funkcję stylowej dekoracji. Wybierając księgę gości na ślub, warto zatem odpowiednio dopasować ją do pozostałych weselnych dekoracji, aby stanowiła spójną, elegancką całość. W naszej ofercie znaleźć można gustowne, personalizowane księgi wpisów weselnych o niebanalnym fasonie. Klasyczna forma książki została zastąpiona oryginalnymi wersjami w postaci obrazu, eleganckiej drewnianej deski lub ramy z wrzucanymi serduszkami. Takie formy ksiąg wpisów weselnych zachwycą zaproszonych gości, tym samym zachęcając do złożenia życzeń w innowacyjnej formie. Niebanalny design sprawia, że oferowane przez nas księgi gości weselnych mogą posłużyć również za ciekawą dekorację wnętrza mieszkania nowożeńców, przypominając o tym ważnym wydarzeniu. W ofercie znaleźć można między innymi weselne księgi gości w postaci obrazu na podobraziu płóciennym malowanym natryskowo. Elementy dekoracyjne wycinane są za pomocą precyzyjnej metody laserowej, a następnie umieszczane na obrazie wraz z wkomponowaniem miejsca na życzenia gości, które zapisywane są, w zależności od wybranego modelu, na serduszkach, listkach lub balonikach. Inną formą księgi gości na wesele, którą oferujemy przyszłym nowożeńcom, są drewniane, eleganckie ramki z wrzucanymi serduszkami zapełnionymi ciepłymi słowami od zaproszonych na uroczystość osób. Tego typu księga będzie wyjątkową ozdobą, która nada wnętrzu mieszkania wyjątkowego charakteru. Z kolei pary lubiące nowoczesne rozwiązania z pewnością będą usatysfakcjonowani księgą gości weselnych w postaci eleganckiej, drewnianej deski wyposażonej w marker olejowy przeznaczony do zapisania życzeń. Dzięki możliwości personalizacji księgi gości na ślub wyboru kolorów, czcionki, wymiarów oraz specyfiki dekoracji, bez trudu można je dopasować do własnych preferencji i ogólnej aranżacji dominującej na sali weselnej. 

Chcecie na długo zachować magiczny dzień ślubu, stale przypominając sobie o życzliwości zaproszonych osób, które życzyły Wam tego, co najlepsze? Wybierając dekoracje ślubne, nie zapomnijcie o zaopatrzeniu się w wyjątkową księgę gości weselnych, która będzie sentymentalnym powrotem do chwili zaślubin. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium