Koszyk: (pusty)
Darmowa dostawa od 500zł
do kasy suma: 0,00 zł
Czytaj na blogu

Prośba o świadkowanie – prezent dla świadka i świadkowej

Prośba o świadkowanie – prezent dla świadka i świadkowej

 

 

Świadek i świadkowa to osoby, które są niezbędne podczas ceremonii ślubnej. Zazwyczaj przyszli nowożeńcy proszą o pełnienie tej funkcji członków rodziny lub bliskich przyjaciół, na których mogą liczyć w każdej sytuacji. Bez względu na to, kim są dla nas osoby, które chcemy poprosić o świadkowanie i w jak bliskich relacjach z nimi jesteśmy, warto zadbać o odpowiednią scenerię i formę, która sprawi, że potencjalni przyszli świadkowie poczują się docenieni. Zatem jak powinna wyglądać prośba o świadkowanie? Podpowiadamy, jaki prezent dla przyszłego świadka i świadkowej wybrać oraz jaki tekst na prośbę o świadkowanie będzie najlepszy, aby osoby, do których kierujemy prośbę, poczuły się docenione i ważne. 

Prośba o świadkowanie - zadbaj o odpowiednią scenerię

Prośba o świadkowanie na ślubie to spore docenienie - dla osób, do których przyszli nowożeńcy ją kierują to znak, że są dla zakochanych bliskimi, godnymi zaufania osobami, bez których przypieczętowanie miłości nie będzie możliwe. Dlatego też poproszenie o pełnienie tej jakże ważnej funkcji podczas ceremonii i przyjęcia weselnego powinno przybrać odpowiednią formę. Również tekst na prośbę o świadkowanie powinien się wyróżniać - przyszli nowożeńcy mogą zdecydować się na bardziej oficjalną, elegancką formę lub luźny przekaz, w pełni naturalny i typowy dla relacji, jaka łączy ich z bliskimi, których widzą w roli świadków. Dobrym i coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest prezent dla przyszłej świadkowej i przyszłego świadka - dzięki temu para może w nieszablonowy sposób zaprosić bliskich na uroczystość, równocześnie w niebanalny sposób składając propozycję objęcia funkcji świadków. Zatem jaki upominek podarować przyszłym świadkom i jak poprosić o tego typu przysługę, aby druga strona nie czuła presji i obowiązku zgodzenia się, w zamian za to zdawała sobie sprawę z tego, że jest ważna dla Pary Młodej?

 

 

Prośba o świadkowanie - prezent, który zachwyci obdarowanych

Jak powinna wyglądać prośba o świadkowanie na ślubie, aby została dobrze przyjęta i na długo zapamiętana? Poza typowym złożeniem propozycji i zapytaniem, czy osoby nam bliskie są zainteresowaniem pełnieniem tej funkcji, warto podkreślić wyjątkowość okazji. Drobny, jednak sentymentalny prezent będzie tu idealny. Na co się zdecydować? Wszystko uzależnione jest od tego, jaka relacja łączy Was z osobami, na których wsparcie liczycie podczas ślubu. W roli prezentu świetnie sprawdzi się zarówno prośba o świadkowanie z winem, pamiątkami, które są wspomnieniem Waszej wieloletniej znajomości, upominkiem w formie biżuterii, własnoręcznie przygotowanych smakołyków, jak i zaproszeniem np. na wspólny przedślubny wypad. Jeśli chcecie zadbać o odpowiednią oprawę, bez względu na to, co przygotowaliście na prezent, pudełka dla świadków będą strzałem w dziesiątkę. Pudełko z prośbą o świadkowanie to nie tylko oryginalne opakowanie, ale i świetna pamiątka. Czym się wyróżnia pudełko dla świadkowej i świadka na tle klasycznych pudełek ozdobnych? Przede wszystkim pudełka na specjalną okazję, jaką jest ślub, wykonane są z drewna, co sprawia, że są wyjątkowo stylowe i wytrzymałe. Wybierając tego tylko skrzyneczkę, możecie też zdecydować, jaki tekst na prośbę o świadkowanie znajdzie się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pudełka. Wyjątkowe zdobienia w postaci kwiatów, dekoracyjnych czcionek lub typowo ślubnych symboli dodają uroku, sprawiając, że już sama szkatułka stanowi ciekawy upominek, który będzie miłą pamiątką z uroczystości. Wymiary skrzyneczek pozwalają na to, aby umieścić w nich zarówno butelkę z ulubionym trunkiem, jak i biżuterię, czy inne drobne podarunki. Pudełka dla świadków po ceremonii mogą pełnić funkcję skrzyneczki na ślubne fotografie upamiętniające wyjątkowy dzień ślubu. Wybierając prezent dla przyszłej świadkowej, warto wyposażyć skrzyneczkę w biżuterię - kolczyki, naszyjnik, bransoletkę, zaproszenie na wspólne wyjście do SPA, kina lub teatru, ulubione słodkości, kosmetyki itp. Z kolei prezent dla przyszłego świadka może składać się z eleganckiego alkoholu, ozdobnych spinek do mankietów, które świadek mógłby założyć na ceremonię ślubu lub karnetu na wspólne, męskie wyjście. Taka forma docenienia sprawi, że prośba o świadkowanie z pewnością zostanie przyjęta, a bliscy poczują się prawdziwie docenieni i wzruszeni. 

Objęcie funkcji świadka na ślubie to wyjątkowy zaszczyt, ale i odpowiedzialność. To właśnie świadek i świadkowa są przysłowiową pomocną dłonią, która wspiera w organizacji przyjęcia, dba o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem, a dzień ślubu był najpiękniejszy, tak, jak sobie to wymarzyła Para Młoda. Pudełko z prośbą o świadkowanie wypełnione drobiazgami, które wywołają radość u obdarowanych to idealny pomysł na to, aby w elegancki i wyjątkowy sposób poprosić o towarzyszenie w jednym z najważniejszych dni w życiu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium